TRAININGSVORM
Klassikaal - 4 dagdelen
Dagdeel 1 en 2 zijn gepland, de overige twee dagdelen worden in overleg met de deelnemers afgestemd tijdens de eerste trainingsdag.
INLEIDING
Je gaat instructievideo’s maken en wilt hiervoor het videobewerkingsprogramma Camtasia gebruiken. In deze training leer je hoe je een videoproject van A tot Z aanpakt. Denk hierbij aan het vaststellen van doelen, het schrijven en opnemen van scripts, het goed instellen van je beeldscherm en het verzamelen van beeldmaterialen. Door korte gerichte doe-opdrachten leer je de functionaliteiten van Camtasia kennen en toepassen.
PROGRAMMA
VOORBEREIDING/MATERIALEN
Neem zelf een geschikte laptop mee waarop Camtasia al is geïnstalleerd of waarop je de gratis trialversie van Camtasia kunt installeren.
De trialversie is 30 dagen geldig en zullen we, indien nodig, gezamenlijk op de eerste trainingsdag installeren.
Link naar systeemeisen Camtasia:
https://www.techsmith.com/camtasia-system-requirements.html
CONTACT
Heb je nog vragen of wil je nog meer informatie, mail dan naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..
Startdatum en -tijd | 23-feb-2022 09:30 |
Einddatum en -tijd | 23-feb-2022 15:30 |
Beschikbaar | 6 |
Sluitingsdatum inschrijving | 22-feb-2022 13:00 |
Extra info | €695,00 |
Locatie / Vorm | Trainingsruimte Uden |
Categorieën | WEB EN MEDIA SOLUTIONS |